KONST / Litografier / Färglitografi 10471602
nr 1047 1602
Laila Prytz
(f. 1907), Sverige
Färglitografi, signerad, Laila Prytz (f. 1907), 212/300, 24x26
Laila Prytz, svensk målare född i Gällivare 1907.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:17:40
1/8 17:44:59